Chroma: Harmonix zapowiada ciekawą hybrydę

19.02.2014 o godzinie 15:56 napisane przez Radosław Ciesielski w NewsyGry na przeglądarkęShooter

Chroma

Chroma

Studio Harmonix powinno być znane szczególnie fanom takich gier, jak Rock Band oraz Guitar Hero. Studio zaskoczyło zapowiedzią tytułu będącego hybrydą właśnie wspomnianych gier muzycznych oraz strzelanki z perspektywy first-person. Gra Chroma będzie tytułem free-to-play, który uprowadzi was w daleką przyszłość i pozwoli wam wcielić się w ikonę muzyczną, która będzie polować na zasoby zwane sygnałem.

Co wyróżnia tytuł od innych gier akcji, jest sposób, w jaki muzyka (będąca w grach zazwyczaj tylko muzycznym podkładem) będzie wpływać na cały przebieg rozgrywki. Od niej będzie zależał dynamiczny wygląd wirtualnej areny. Arsenał broni odbiega również od standardu gier akcji i oferuje graczom zamiast broni palnej przeróżne gitary elektryczne, perkusje oraz syntezatory. Jak to bywa w strzelankach, będziecie mieli do wyboru różne klasy, z których każda pozwoli wam na inny sposób inną interakcję w świecie muzyki.

Na trailer możecie zerknąć poniżej:
Poprzez oficjalną stronę gry możecie się już zgłosić do testów alpha. Wystarczy odpowiedzieć na kilka pytań i z odrobiną szczęścia już niebawem będziecie mogli dopiec słuchowi przeciwnika.  


Źródło: oficjalna strona gry
Idź do strony gry Chroma
Gry do pobrania, Shooter, Muzyka
Chroma ZdjęciaChroma Zdjęcia
Idź do strony gry
Typ:
Gry do pobrania
12latPolecamy:
od 12 lat
pokaż wszystkieTop gry online
Chroma Tags
  • gry do pobrania
  • gry bez pobierania
  • chroma
  • gry na przeglądarkę
  • imperial hero